Shorteu i madhBëni zgjedhjen e duhur në Citypark

Dyqani me i ri

Ju ftojme te kaloni disa momente te cmuara ne dyqanin tone me te ri ne Citypark Trussardi Jeans. Aty do te gjeni veten ne trendet me te fundit te modes.

Read More

Page Title 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque augue eros, posuere a condimentum sit amet, rhoncus eu libero. Maecenas in tincidunt turpis, ut rhoncus neque.

Read More

Festojmë 3 Vjetorin!

Globe ne Citypark ka festuar 3 vjetorin. Kur ju të vizitoni dyqanin tonë, nuk do të jeni duke folur me dikë që është nën presion të arrijë objektivat por me dikë që i ka arritur tashmë ato. Çdo punonjës është specialist në sektorin përkatës.  

Read More

Evente

Qyteti magjik mirëpret të gjithë fëmijët këtë fundjavë në Citypark  për argëtime , lojra të ndryshme , maskotë dhe shumë dhurata për konkurrentët tanë! Ju ftojmë të gjithë ju që të bashkoheni me ne në këtë fundjavë argëtuese si kurrë më parë.

Read More

Latest Posts

Benetton ne Citypark

October 16, 2016 | No Comments

Benetton ne Citypark ju ofron veshjet dhe aksesoret me nje shumellojshmeri ngjyrash  vetem ne Citypark.

Read more »

Dyqani me i ri

October 16, 2016 | No Comments

Ju ftojme te kaloni disa momente te cmuara ne dyqanin tone me te ri ne Citypark Trussardi Jeans. Aty do te gjeni veten ne trendet me te fundit te modes.

Read more »