Merr pjesë në konkurs!Bëni zgjedhjen e duhur në Citypark

2

Dyqani me i ri

Ju ftojme te kaloni disa momente te cmuara ne dyqanin tone me te ri ne Citypark Trussardi Jeans. Aty do te gjeni veten ne trendet me te fundit te modes.

Read More
1

3 vjet GLOBE

Globe ne Citypark mbush 3 Vjec! Na vizitoni per me shume 🙂 Per surprizat e tjera qe ju mirepresim ne Citypark.

Read More
3

SUPER OFERTA

Këtu do të gjeni të gjitha ofertat nga dyqanet tona. Na vizitoni në Citypark që të përfitoni sa më shumë nga këto oferta. Klikoni mbi videon e mëposhtme për tu njohur me ofertat nga gjigandi italian CONAD 🙂 GLOBE në Citypark mbush 3 vjeç!

Read More
4

Evente

Ne Citypark ne organizojme aktivitete nga me te ndryshmet. Ju ftojme te na ndiqni dhe te beheni pjese e ketyre eventeve te mrekullueshme

Read More

Latest Posts

OFERTAT NGA CONAD

October 17, 2016 | No Comments

Klikoni mbi videon e mëposhtme për tu njohur me ofertat nga gjigandi italian CONAD 🙂 Shfletoni katalogoun me ofertat më të fundit nga CONAD

Read more »
b3

Benetton ne Citypark

October 16, 2016 | No Comments

Benetton ne Citypark ju ofron veshjet dhe aksesoret me nje shumellojshmeri ngjyrash  vetem ne Citypark.

Read more »
2

Dyqani me i ri

October 16, 2016 | No Comments

Ju ftojme te kaloni disa momente te cmuara ne dyqanin tone me te ri ne Citypark Trussardi Jeans. Aty do te gjeni veten ne trendet me te fundit te modes.

Read more »