Daily Fashion Outlet

  • Fashion Outlet është dyqani i parë i konceptit Outlet në Shqiperi . Aty mund të gjeni veshje të markave më të njohura në një sipërfaqe 5000 m2, si Tom Tailor, Brooksfield, STEFANEL, PHARD,PEPE JEANS, , GAUDI, DIESEL.etj
  • Ne mundësojmë veshje të shpejta e të përballueshme për femra, meshkuj, adoleshentë dhe fëmijë. Produktet marketohen dhe shiten nën markat e mëposhtëme: JACK & JONES, JUNAROSE, JAQUELINE DE YONG, LITTLE PIECES, LP BOYS, MAMALICIOUS, NAME IT, NAME IT LIMITED, NOISY MAY, OBJECT COLLECTORS ITEM, ONLY, ONLY PLAY, ONLY & SONS, OUTFITTERS NATION, PIECES, PRODUKT, SELECTED, VERO MODA, VILA CLOTHES dhe Y.A.S . Ne i marketojmë produktet tona në 70 tregje në Europë, Lindjen e Mesme, Kanada, Indi dhe mbarëbotërisht nëpërmjet e-commerce. Ne kemi në më shumë se 5,700 filiale dhe 12.000 rishites në 38 tregje në mbarë botën . Nr I te punesuarve arrin ne mbi 41.000 .