Real Italia

Firma e mirenjohur italiane e cila permban veshje , kepuce dhe aksesore . Pergjithesisht ka veshje te stilit klasik dhe casual . Parimi I tyre kryesor eshte cilesia e garatuar e veshjeve qe ata ofrojne . Eshte nje privilegj I madh per ta qe prej vitesh tashme operojne pika te ndryshme te shitjeve te ketyre produkteve dhe ne Shqiperi .