Author: citypark-admin

Home / citypark-admin
BLI DHE FITO BONUS në Citypark 
Project

BLI DHE FITO BONUS në Citypark 

🎁 BLI DHE FITO BONUS në Citypark 🎁 Gjatë gjithë muajit Gusht përfito nga super oferta e sezonit 🛍😊 Për cdo blerje mbi vlerën 5000 lekë në të gjitha dyqanet përfito bonus me vlerë 2000 dhe 4000 lekë. 🎁 Freskoni garderobën tuaj me koleksionet e sezonit të ri veror dhe markat më të njohura italiane. 👚👕Suprizat nuk mbarojnë këtu. 😯 Mos...

Koleksioni pranverë-verë 2018 në GUESS Citypark
Post

Koleksioni pranverë-verë 2018 në GUESS Citypark

Koleksioni i ri nga Guess pranverë-verë 2018 karakterizohet nga silueta fine dhe elegante. Ky dyqan ndodhet vetëm në CItypark . Guess sjell për këtë sezon trendet dhe modelet e reja të veshjeve dhe aksesorëvë të dizenjuar plot stil dhe klas. Ky koleksion mikson stilin urban me atë casual dhe të viteve 90’ Koleksioni për femra...

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018
Post

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018 Atletet janë zgjedhja ideale kur bëhet fjalë për një pamje sportive dhe kombinim me veshjet e përditshme, dhe më e bukura është se ka mijëra opsione në dispozicion.Përderisa ekzistojnë shumë brende, stile dhe ngjyra tërheqëse të atleteve, për njerëzit e interesuar të jenë...

Trendet e rrobave të banjës për verën 2018
Post

Trendet e rrobave të banjës për verën 2018

  Trendet e rrobave të banjës për verën 2018 Këtë verë tendencat e rrobave të banjës ofrojnë larmi zgjedhjesh dhe komibimesh mes klasikes, modernes dhe stilit retro. Trendet e këtij sezoni sjellin risi në modele, ngjyra dhe dizajne. Zbuloni tendencat dhe zgjidhni rrobat e banjës që ju përshtaten. Zgjidhni belin e lartë Rrobat e banjës...

Zbuloni modelet e çantave Pranverë-Verë 2018
Post

Zbuloni modelet e çantave Pranverë-Verë 2018

Nëse po mendoni të investoni në garderobë, drejtojini sytë nga çantat. Mund të visheni shumë thjeshtë, por me një çantë të vlefshme në krah do t’i jepni një tjetër kuptim paraqitjes tuaj. Çdo lloj kombinimi, niset fillimisht nga aksesorët. Kjo verë do t’ju gjejë ndryshe nga më parë, pasi çantat vijnë plot risi në ngjyra...

Golashënuesit e Botërorëve
Post

Golashënuesit e Botërorëve

Rusia do të jetë mikpritëse e botërorit të 21-të të futbollit, ndërsa në botërorët e mëparshëm janë shënuar më shumë se 2.300 gola. Më shum se 1.200 futbollist janë regjistruar në listën e golashënuesve. Golin e parë në kampionatet botërore e ka shënuar francezi Lucien Laurent në botërorin e 1930. Franca në këtë ndeshje me...

Këpucët me takë: Modelet e verës 2018
Post

Këpucët me takë: Modelet e verës 2018

Dhurojnë një ecje seksi dhe na bëjnë të ndihemi më glamour se kurrë. E kemi fjalën për këpucët me taka, padiskutim një prej pasioneve më të mëdha të shumë grave. Asnjë grua nuk u reziston dot një palë takave. Por kush preferon komoditetin, mun të zgjedhi versionet ‘block heels’ ose ‘kitten heels’. Jeni gati për...

FOTO/ “Rusi 2018”, këta janë stadiumet ku do të luhen ndeshjet .
Post

FOTO/ “Rusi 2018”, këta janë stadiumet ku do të luhen ndeshjet .

“Rusi 2018” pritet që të nisë shumë shpejt, ndërkohë që numërimi mbrapsht ka nisur. Gjithçka nis me takimin Rusi-Arabi Saudite më 14 qershor dhe përmbyllet me finalen e madhe më 15 korrik. Një muaj futboll dhe e gjithë vëmendja do të jetë e gjitha aty. Tifozët sigurisht që presin të gëzojnë fitoret e ekipeve të...

Kush është pishina më e madhe në botë
Post

Kush është pishina më e madhe në botë

Në resortin kilian të Alfonso del Mar mund të bëni një xhiro noti maratonë nëse keni fuqi mjaftueshëm, sepse aty gjendet pishina më e madhe në botë, 20 herë më e gjatë se pishinat me përmasa olimpike. Kjo “lagunë” artificiale gjendet në qytetin Algarrabo dhe është e mbushur me 250 milionë litra ujë deti. Gjithashtu...