Author: citypark-admin

Home / citypark-admin
EJA MERR DHURATËN TËNDE NË CITYPARK !
Project

EJA MERR DHURATËN TËNDE NË CITYPARK !

EJA MERR DHURATËN TËNDE NË CITYPARK! Gjatë muajve Shkurt dhe Mars, surpriza dhe oferta pa fund. Eja ta zgjidhni vet dhuratën tuaj, për çdo blerje (mbi vlerën 5 000 lekë), në të gjitha dyqanet e Citypark. Ndërrojeni kuponin me një sferë, brenda së cilës është e mirëpërcaktuar dhurata dhe dyqani përkatës. Mirëprisni pranverën dhe pasuroni...

Vanessa Adams
Profiles

Vanessa Adams

Etiam eu molestie eros, commodo hendrerit sapien. Maecenas tempus leo ac nisi iaculis porta. Sed sapien tortor, aliquet a velit ut, lacinia molestie velit. Maecenas ornare consequat massa ullamcorper dapibus.