Category: Fashion

KOLEKSIONI VJESHTË-DIMËR 2018-2019 NË CITYPARK
Post

KOLEKSIONI VJESHTË-DIMËR 2018-2019 NË CITYPARK

KOLEKSIONI VJESHTË-DIMËR 2018-2019 NË CITYPARK Ndërrimi I sezoneve na jep hapësirë për të eksperimentuar me veshjen duke luajtur me ngjyrat , duket kombinuar stilet e ndryshme si dhe duke zbuluar trendet më të fundit . Si cdo vit këto koleksione vazhdojnë të na impresionojnë me guximin dhe rikthimin e modës së vjetër në një formë...

Parada e Halloween në Citypark
Post

Parada e Halloween në Citypark

PARADA E HALLOWEEN Kur behet fjale per feste dhe per dhurata te gjithe femijet jane te gatshem te kalojne cdo sfide te mundshme . Behuni gati per nje te diele te paharrueshme  ne Citypark , argetim dhe shum surpriza per festen e Halloweenit .  Cdo pjestare i cili do te jete pjese e kesaj feste...

Dita e Familjes në Citypark
Post

Dita e Familjes në Citypark

Këtë të dielë, 7 Tetor, ora 10:30 festohet në Citypark “Dita e Familjes”. 👨‍👩‍👧‍👦❤️ • Dhurata, maskota dhe lojra 🎁🤡🎈 • Animatorë dhe artistët e Cirkut të Tiranës 🤹‍♂🤹‍♀ • Tullumbace dhe facepaint 🎈🎨 • Hedhja Live e Shorteut “Familja Fiton ” 💵🎁 Ju ftojmë të gjithëve të jeni pjesë e kësaj dite të veçantë dhe sigurisht të përfitoni edhe...

Zbuloni trendet më të fundit të modës Vjeshtë-Dimër 2018-2019
Post

Zbuloni trendet më të fundit të modës Vjeshtë-Dimër 2018-2019

Sapo trokiti dhe sezoni i ri , periudha ku të gjithë jemi duke vështruar vitrinat e dyqaneve për të parë trendet më të reja dhe për të dëshiruar të jemi të parët për tu veshur me veshjet e modës më të fundit , për tu dukur IN dhe për të parë veshjet të cilat na...

Koleksioni pranverë-verë 2018 në GUESS Citypark
Post

Koleksioni pranverë-verë 2018 në GUESS Citypark

Koleksioni i ri nga Guess pranverë-verë 2018 karakterizohet nga silueta fine dhe elegante. Ky dyqan ndodhet vetëm në CItypark . Guess sjell për këtë sezon trendet dhe modelet e reja të veshjeve dhe aksesorëvë të dizenjuar plot stil dhe klas. Ky koleksion mikson stilin urban me atë casual dhe të viteve 90’ Koleksioni për femra...

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018
Post

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018

Modelet e fundit të atleteve të cilat do te mbizotërojnë për 2018 Atletet janë zgjedhja ideale kur bëhet fjalë për një pamje sportive dhe kombinim me veshjet e përditshme, dhe më e bukura është se ka mijëra opsione në dispozicion.Përderisa ekzistojnë shumë brende, stile dhe ngjyra tërheqëse të atleteve, për njerëzit e interesuar të jenë...

Zbuloni modelet e çantave Pranverë-Verë 2018
Post

Zbuloni modelet e çantave Pranverë-Verë 2018

Nëse po mendoni të investoni në garderobë, drejtojini sytë nga çantat. Mund të visheni shumë thjeshtë, por me një çantë të vlefshme në krah do t’i jepni një tjetër kuptim paraqitjes tuaj. Çdo lloj kombinimi, niset fillimisht nga aksesorët. Kjo verë do t’ju gjejë ndryshe nga më parë, pasi çantat vijnë plot risi në ngjyra...

Këpucët me takë: Modelet e verës 2018
Post

Këpucët me takë: Modelet e verës 2018

Dhurojnë një ecje seksi dhe na bëjnë të ndihemi më glamour se kurrë. E kemi fjalën për këpucët me taka, padiskutim një prej pasioneve më të mëdha të shumë grave. Asnjë grua nuk u reziston dot një palë takave. Por kush preferon komoditetin, mun të zgjedhi versionet ‘block heels’ ose ‘kitten heels’. Jeni gati për...

  • 1
  • 2
yep