Orari:

Cdo dite, nga 09:00 deri 21:00

Kontakt:

Website:

Buffalo Shoes

Buffalo-shoes operon ne tregun shqiptar prej me shume se 15 vitesh.

Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit sigurine dhe nje sherbim cilesor.

Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre.