Orari:

Cdo dite, nga 09:00 deri 21:00

Kontakt:

+355 67 60 31 570

Website:

Daily Fashion Store

A&M Clothes numeron mbi 20 dyqane ne Ballkan dhe Europe. Aty mund te gjeni veshje te markave me te njohura ne nje siperfaqe si Tom Tailor, Vila, Jack & Jones, Only , Vero Moda, Only & Sons etj
A&M Clothes eshte e projektuar per te gjithe shtresat dhe per te gjithe familjen. Aty do gjeni markat ne ze, me cilesi te padisktueshme dhe cmime te arsyeshme