Orari:

Cdo dite, nga 09:00 deri 21:00

Kontakt:

0682001183

Website:

Sergio Paganelli

Biznesi i familjes Sergio Paganelli u themelua ne vitin 1979 ne Itali dhe u ekspozua per cilesi te jashtezakonshme, stil elegant dhe shije te lehte klasike.Koleksioni i kepucëve kombinon zejtarin tradicionale dhe teknologjinë moderne.

Cilesia me e larte e lekures punohet me mjeshteri nga duart e zejtareve me te vjeter. Fale stilit te tyre te rafinuar , do tju ofrojnë comfortin pergjatë rrugetimit tuaj…..
SERGIO PAGANELLI
THE HAND MADE