Orari:

Cdo dite, nga 09:00 deri 21:00

Kontakt:

Website:

Stef Jeans

Stef Classic dhe Stef Jeans kaq të ndryshëm për të krijuar një performancë perfekte në të përditshmen tuaj. Kostume për ditët e punës dhe për ceremoni mund ti gjeni tek Stef në të gjitha masat me një cilësi që konkurron cmimin. Nëse do të jesh i përsosur për në pub Stef është zgjedhja juaj trendy.

Luani me modelet e Stef për meshkuj dhe femra të të gjitha moshave për tu ndjere të vecantë.Stilistet e njohur Greke të cilët punojnë për Stef jane një hap përpara në fushën e modës dhe të kerkesave të klientelës. Materialet perfekte do ta bëjnë ditën tuaj më të rehatshme .

Produktet Tona

Showing all 2 results