Këpucët me takë: Modelet e verës 2018

Këpucët me takë: Modelet e verës 2018

Dhurojnë një ecje seksi dhe na bëjnë të ndihemi më glamour se kurrë. E kemi fjalën për këpucët me taka, padiskutim një prej pasioneve më të mëdha të shumë grave. Asnjë grua nuk u reziston dot një palë takave. Por kush preferon komoditetin, mun të zgjedhi versionet ‘block heels’ ose ‘kitten heels’. Jeni gati për një muaj shopping-u? Po ju prezantojmë varianet më cool për pranverë-verën 2018. Hidhuni një sy.

Këpucë me taka të larta (12 cm e sipër)

Christian Louboutin
Balenciaga
Casadei
Dolce & Gabbana
Giorgio Armani

Këpucë me takë të madhe, komode dhe chic

Zara
Chanel
Chloe
Prada
Tod’s

Këpucë me takë të ulët

Jimmy Choo
Dior
Roger Vivier
Marc Jacobs
Miu Miu

Leave a Reply

Your email address will not be published.