Parada e Halloween në Citypark

Parada e Halloween në Citypark

PARADA E HALLOWEEN

Kur behet fjale per feste dhe per dhurata te gjithe femijet jane te gatshem te kalojne cdo sfide te mundshme . Behuni gati per nje te diele te paharrueshme  ne Citypark , argetim dhe shum surpriza per festen e Halloweenit .  Cdo pjestare i cili do te jete pjese e kesaj feste gjigande me nje shumellojsheri aktivitetesh dhe sfidash do te ndjeke kete lloj programacioni :

PROGRAMACIONI

1. Si fillim te gjithe femijet jane te ftuar te kendi i facepainting per tu bere sa me te frikshem dhe pershates me tematiken e festes .
2. Kendi i Seflie do te jete fokusuar pikerisht ne pjesen kryesore te kesaj feste , e cila do te jete shtepia e Horrorit ku te gjithe pjesmarresit do te bejne foto te cilat me vone do te perdoren per konkursin e Halloween-it .
3. Nuk do te mungoje kurrsesi gjalleria dhe pse ne kete feste mbizoteron heshtja e frikes , ne Citypark do te kete vetem britma lumturie dhe kercime ne grup me mesuese profesioniste të Grupit Shake Dance .
4. Te gjithe pjesmarresit do te kene mundesi ti paraqesin veshjet e tyre te Halloweenit ne sfilaten e pozicionur ne qender te aktivitetit
5. Ne fund do te jete ndarja e cmimeve ku mes dhjeterave cmimeve simbolike do te kete dhe 3 cmime te medha ,si :

1.5000 Lekë blerje ne dyqanin Steff Jeans ,
2. 1 Dhurate ne dyqanin Steff Jeans ,
3. 2 muaj falas ne kursin e kercimit ‘’Shake Dance Studio’’ .

Mos humbisni kenaqesine qe di të falë vetem Citypark.

Leave a Reply

Your email address will not be published.