Project Category: Shopping

Home / Shopping
BLI DHE FITO BONUS në Citypark 
Project

BLI DHE FITO BONUS në Citypark 

🎁 BLI DHE FITO BONUS në Citypark 🎁 Gjatë gjithë muajit Gusht përfito nga super oferta e sezonit 🛍😊 Për cdo blerje mbi vlerën 5000 lekë në të gjitha dyqanet përfito bonus me vlerë 2000 dhe 4000 lekë. 🎁 Freskoni garderobën tuaj me koleksionet e sezonit të ri veror dhe markat më të njohura italiane. 👚👕Suprizat nuk mbarojnë këtu. 😯 Mos...

Java e Familjes në Citypark !
Project

Java e Familjes në Citypark !

Nisim javen e pare te tetorit me oferta dhe surpriza per te gjithe familjen . Me uljen e temperaturave bien dhe cmimet ne Citypark . Ulje -70% dhe jo vetem kaq , tashme ju ftojme te beni tuajin koleksionin me te fundit vjeshte-dimer 2018 me 20 – 30 % ulje . Te mos leme pa...

yep