Zbuloni trendet më të fundit të modës Vjeshtë-Dimër 2018-2019

Zbuloni trendet më të fundit të modës Vjeshtë-Dimër 2018-2019

Sapo trokiti dhe sezoni i ri , periudha ku të gjithë jemi duke vështruar vitrinat e dyqaneve për të parë trendet më të reja dhe për të dëshiruar të jemi të parët për tu veshur me veshjet e modës më të fundit , për tu dukur IN dhe për të parë veshjet të cilat na përshtaten dhe nxjerrin në pah më të mirën tonë .

Image result for autumn trends 2018 women

Stilimet e shumta dhe modelet më të bukura janë tashmë pjesë e vitrinave të Citypark . Ku midis gjithë stilimeve vërejme dukshëm dominimin e ngjyrës më moderne të përzgjedhur për më të bukurën dhe karakterizuesen e këtij sezoni , flasim për ngjyrën e kuqe të thellë , ngjyra e cila na lajmëron ardhjen e një sezoni tjetër dhe na rikujton lënien pas të një tjetri sezoni të mbushur plot ngjyra të ëmbla dhe verore .

Related image

Përsa i përket modeleve të veshjeve , nuk do të mungojë kurrsesi gëzofi , puplat dhe dizenjot nga më të ndryshmet . Të mos lëmë pa përmendur tashmë aksesorin më të rëndësishëm të një veshje të  kompletuar , po flasim për cantat , të cilat janë dizenjuar në format më abstrakte dhe madhësive të ndryshme .

Image result for winter autumn women fluffy

 

Kapelet , janë gjithashtu aksesori I cili do ta bëjë magjik veshjen tuaj , të mos harrojmë pa permendur stilin e viteve 90 I cili rikthehet mahnitës nën kombinimin e përkryer të ndërthurjes të së vjetrës me modernen.

Image result for autumn trends 2018 women

Leave a Reply

Your email address will not be published.